Przejdź do głównej zawartości

Marzec - podsumowanie i wykaz nagród.


Przede wszystkim w marcu miałam bardzo dużo ankiet i sporo robiłam różnych akcji na wielu stronach, jednak jeśli chodzi o wypłaty i nagrody okazał się miesiącem troszkę słabszym od lutego. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej, ale czasem nagrody z różnych paneli są realizowane albo w długim czasie bo nawet do 8 tygodni, a czasem są to miłe niespodzianki i wszystko trwa do 3 dni. Zależy oczywiście czy trafimy na moment realizacji większości wynagrodzeń czy nie:)

Jak zwykle troszkę szczęścia się przydaje:)

MOJE NAGRODY W MARCU:

E-panel - nagroda w wysokości 50zł., bez poleconych (nie ma tu takiej możliwości), w tym momencie na moim koncie 5,00zł.

Panel Smgkrc IBIS  - wysokość nagrody 32zł., bez poleconych  (nie ma tu takiej możliwości), w chwili obecnej na moim koncie 705pkt. czyli do kolejnej nagrody brakuje 295pkt.

KeepRewarding.com - wypłata na konto Paypal 5$ - po przeliczeniu 16,47zł. Udział poleconych to 0,30$ (dziękuje). W tym momencie na moim koncie 3,63$.


Grabpoints.com - uzyskana nagroda to 3$ po przeliczeniu 9,95zł. Bez udziału poleconych. W tym momencie mam uzbierane 1501pkt. czyli do kolejnej nagrody brakuje mi 1799pkt.Opinie.pl - nagroda doładowanie telefonu w wysokości 20zł. Duży udział osób poleconych za co dziękuję. W tym momencie na koncie 1750pkt.Łącznie w MARCU otrzymałam nagrody w wysokości 129,42zł.

 

Popularne posty z tego bloga

Anglojęzyczne strony z ankietami...

Strony, które dziś przedstawie na moim blogu są anglojęzyczne. Niektórych z Was może to w pewnym stopniu zniechęcić, ale nieznajomość języka nie jest żadną przeszkodą, a ja jestem przykładem tego, że nawet przy słabej znajomości języka angielskiego można w takich miejscach pare dolarów dorobić.
Zacznę od najbardziej znanej strony, która do nie dawna jeszcze była stroną typu PTC (czyli zarabianie na klikaniu w reklamy), ale teraz można tam tylko wypełniać ankiety, robić różne płatne zadania. Mowa tu o:
Clixsense - strona jest wypłacalna, od kiedy tam jestem zarejestrowana wypłaciłam prawie 100$.

Minimum do wypłaty to 10$, a najlepszy sposób ich wypłaty według mnie to Payza. Należy jednak pamiętać, że pobierane są opłaty za przelew na Payza, a potem z Payza na konto bankowe, bez względu na kwote opłata stała 11zł. (NIESTETY!) Ankiety pojawiają się codziennie, są w języku polskim. Można sobie zainstalować ClixAddon, aby wyświetlały nam się powiadomienia o nowych ankietach.
Troche mniej z…

Nagrody za pisanie opinii o produktach i sklepach.

Jeśli macie ochotę zdobyć nagrody rzeczowe bądź bony na kosmetyki to ten post powinien Was zainteresować.
Pierwsza myśl jak przychodzi mi do głowy to KLUB ŁOWCÓW NAGRÓD, czyli Ceneo.pl - za co konkretnie są przyznawane punkty, otóż możliwości jest naprawdę dużo:


1. Samo założenie konta to 30 pkt. 2. Jeśli zgodzicie się na otrzymywanie informacji handlowych otrzymacie 20 pkt. 3. Napisanie opinii o dowolnym produkcie na stronie Ceneo - 3 pkt. 4. Napisanie opinii o sklepie w Programie Zaufane Opinie - 3 pkt. 5. Napisanie opinii o produkcie, który kupiliście - 3 pkt. 6. Wstawienie zdjęcia (również z aplikacji mobilnej) - 1 pkt. 7. Odpowiedź na pytanie, które nie ma jeszcze odpowiedzi - 3 pkt. 8. Zakupy do 1000 zł. - 1 pkt. za 5 zł. 9. Zakupy powyżej 1000 zł. - 200 pkt. 10. Zakupy w sklepie oznaczonym ikoną Ceneo - 5 pkt.
Nagrody zaczynają się od 200 pkt. i są to kupony o wartości 5 zł. do różnych sklepów, które są na stronie Ceneo. Zauważyłam, że punkty przede wszystkim można wymieniać n…

Wykaz nagród - podsumowanie.

Post będzie podsumowaniem moich dokonań od momentu powstania tego blogu czyli od 2 sierpnia zeszłego roku do 2 lutego bieżącego roku. Co nie znaczy, że to koniec realizacji moich planów:) Dzięki temu zestawieniu wiem, że warto działać dalej i oczywiście się rozwijać i mobilizować do dalszej "pracy". Przejdę do sedna:)
Wykaz nagród jakie zyskałam w przeciągu tego półrocza:

SWpanel.pl - w ciągu półrocza zdobyłam tam nagrody w wysokości 100 zł. Mój wkład to 99 zł. a 1zł. otrzymałam za poleconych (dziękuje). W tym momencie mam 83 punkty, jeszcze 17 i kolejna nagroda za 50 zł. trafi na moje konto.

Badanie Opinii - otrzymana nagroda to 50 zł. - wyłącznie moja zasługa. W chwili obecnej mam uzbierane 590 pkt. do wypłaty brakuje 410 pkt. (obecnie dwóch poleconych).

Opinie.pl - nagrody to dwa doładowania za 20 zł. w sumie 40 zł. Pierwsze z nich bez udziału poleconych, kolejne doładowanie telefonu dzięki dużemu udziałowi osób poleconych bo aż 50% punktów zdobytych dzięki nim (dziękuje). …