lipca 01, 2018

Czerwiec - czas na podsumowanie nagród.To kolejny miesiąc, który utwierdza mnie w przekonaniu, że jeśli się mocno czegoś chce i w tym kierunku się działa to wyniki są coraz lepsze. I tak jest również tym razem, z czego bardzo się cieszę:)

Oczywiście wiem, że w internecie jeden miesiąc może być lepszy inny słaby, ale widzę, że to co robię daje rezultaty i to się dla mnie w tym momencie liczy najbardziej:)

Kwota nagród w tym miesiącu to 326,84zł. Czyli o około 60 zł więcej niż w poprzednim miesiącu.

Zacznę dziś od nagrody, a raczej 2 nagród z zamkniętego forum Philips. Kwota to 61,60zł.Clixsense.com - znów się nie zawiodłam na tej stronie, w czerwcu wypłaciłam tu 17,63$ po przeliczeniu 63,24zł. Udział poleconych osób to w tym miesiącu 3,25$ (dziękuję bardzo). Jak widać sama też się nie leniłam:)


SWPanel.pl - to już kolejna nagroda z tego panelu w wysokości 50 zł. Tylko wkład własny.BadanieOpinii.pl - nagroda w wysokości 50 zł., udział poleconych to 20 pkt. na 1000(dziękuję).
BO!Panel.pl - nagroda w wysokości 32zł. Bez udziału poleconych - nie ma tu takiej możliwości.
Globaltestmarket.com - nagroda w wysokości 60 zł. Bez udziału poleconych - nie ma tu takiej możliwości.Ostatnia nagroda to doładowanie telefonu w wysokości 10 zł. w Demando.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Co zrobić by dorobić? , Blogger